У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Жовтнева
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомельська - Жовтнева:

Поточний розклад електричок Закомельська - Жовтнева включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 55 хв зі станції Закомельська і прибуває на станцію Жовтнева о 13 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Закомельська і Жовтнева цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Бабариківська(05.36), Янківський(06.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомельська - Жовтнева, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомельська Жовтнева ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомельська - Жовтнева можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 05.31
Закомельська
06.48
Жовтнева
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6426* Ізюм Харків 11.55
Закомельська
13.10
Жовтнева
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомельська -Жовтнева можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Жовтнева

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жовтнева — Закомельська