У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся - Драбове-Барятинське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залісся - Драбове-Барятинське:

Поточний розклад електричок Залісся - Драбове-Барятинське включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 33 хв зі станції Залісся і прибуває на станцію Драбове-Барятинське о 23 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Черкаси - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Залісся і Драбове-Барятинське цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Філівка(08.57), Пальміра(09.27), Мехедівка(09.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залісся - Драбове-Барятинське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залісся Драбове-Барятинське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залісся - Драбове-Барятинське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залісся та Драбове-Барятинське – 49.0 км. Ціна квитка на електричку Залісся Драбове-Барятинське складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Черкаси Гребінка 08.52
Залісся
10.07
Драбове-Барятинське
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 17.52
Залісся
19.06
Драбове-Барятинське
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.33
Залісся
23.46
Драбове-Барятинське
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залісся -Драбове-Барятинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залісся — Драбове-Барятинське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Драбове-Барятинське — Залісся