У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Тернопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Тернопіль:

Поточний розклад електричок Залуги - Тернопіль включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 22 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Тернопіль о 19 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 27 хв. Між станціями Залуги і Тернопіль цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Полоничі(09.49), Скваржава(10.28), Плугів(11.02), Озерна(11.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Тернопіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Тернопіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Тернопіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042* Львів Тернопіль 09.43
Залуги
12.10
Тернопіль-Пас.
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 17.22
Залуги
19.40
Тернопіль-Пас.
2 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Тернопіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернопіль — Залуги