У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Цебрів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Цебрів:

Поточний розклад електричок Залуги - Цебрів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 22 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Цебрів о 19 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Залуги і Цебрів цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Полоничі(09.49), Скваржава(10.28), Плугів(11.02), Озерна(11.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Цебрів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Цебрів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Цебрів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042* Львів Тернопіль 09.43
Залуги
11.38
Цебрів
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 17.22
Залуги
19.12
Цебрів
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Цебрів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Цебрів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цебрів — Залуги