У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занька - Мінеральне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занька - Мінеральне:

Поточний розклад електричок Занька - Мінеральне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 13 хв зі станції Занька і прибуває на станцію Мінеральне о 22 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 3 г 52 хв. Між станціями Занька і Мінеральне цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них 1662 Км(18.19), Чинадієве(оп)(19.13), 1727 Км(21.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занька - Мінеральне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занька Мінеральне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занька - Мінеральне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 18.13
Занька
22.05
Мінеральне
3 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занька -Мінеральне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занька — Мінеральне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мінеральне — Занька