У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Западинці - Великі Пузирки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Западинці - Великі Пузирки:

Поточний розклад електричок Западинці - Великі Пузирки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 58 хв зі станції Западинці і прибуває на станцію Великі Пузирки о 19 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Западинці і Великі Пузирки цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Красилів(18.09), Дачна(18.47), Красівка(19.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Западинці - Великі Пузирки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Западинці Великі Пузирки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Западинці - Великі Пузирки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 17.58
Западинці
19.30
Великі Пузирки
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Западинці -Великі Пузирки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Западинці — Великі Пузирки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Великі Пузирки — Западинці