У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази - Кам'яний Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заплази - Кам'яний Міст:

Поточний розклад електричок Заплази - Кам'яний Міст включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 42 хв зі станції Заплази і прибуває на станцію Кам'яний Міст о 09 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Заплази і Кам'яний Міст цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Пост 70 Км(17.07), Пост 92 Км(17.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заплази - Кам'яний Міст, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заплази Кам'яний Міст ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заплази - Кам'яний Міст можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заплази та Кам'яний Міст – 54.0 км. Ціна квитка на електричку Заплази Кам'яний Міст складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 08.42
Заплази
09.50
Кам'яний Міст
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.03
Заплази
18.18
Кам'яний Міст
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заплази -Кам'яний Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заплази — Кам'яний Міст

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яний Міст — Заплази