У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази - Сирове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заплази - Сирове:

Поточний розклад електричок Заплази - Сирове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 42 хв зі станції Заплази і прибуває на станцію Сирове о 09 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Заплази і Сирове цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заплази - Сирове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заплази Сирове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заплази - Сирове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602* Подільськ Помічна 08.42
Заплази
09.10
Сирове
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6604* Подільськ Помічна 17.03
Заплази
17.38
Сирове
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заплази -Сирове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заплази — Сирове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сирове — Заплази