У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - 11 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя - 11 Км Роз'їзд:

Поточний розклад електричок Запоріжжя - 11 Км Роз'їзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 16 хв зі станції Запоріжжя і прибуває на станцію 11 Км Роз'їзд о 16 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582 сполученням Запоріжжя-2 - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Запоріжжя і 11 Км Роз'їзд цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них 6 Км(16.23), 13 Км(16.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя - 11 Км Роз'їзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя 11 Км Роз'їзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя - 11 Км Роз'їзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6582* Запоріжжя Синельникове 16.16
Запоріжжя-2
16.56
11 Км Роз'їзд
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя -11 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — 11 Км Роз'їзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 11 Км Роз'їзд — Запоріжжя