У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Любимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя - Любимівка:

Поточний розклад електричок Запоріжжя - Любимівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 17 хв зі станції Запоріжжя і прибуває на станцію Любимівка о 08 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6584 сполученням Запоріжжя-2 - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Запоріжжя і Любимівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 6 Км(20.36), 13 Км(21.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя - Любимівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Любимівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя - Любимівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя та Любимівка – 22.9 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Любимівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6536* Запоріжжя Лозова 08.17
Запоріжжя-2
08.59
Любимівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6582* Запоріжжя Синельникове 16.17
Запоріжжя-2
17.00
Любимівка
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6584* Запоріжжя Синельникове 20.30
Запоріжжя-2
21.16
Любимівка
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя -Любимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Любимівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Любимівка — Запоріжжя