У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Запорізька Січ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя - Запорізька Січ:

Поточний розклад електричок Запоріжжя - Запорізька Січ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 10 хв зі станції Запоріжжя і прибуває на станцію Запорізька Січ о 16 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491 сполученням Запоріжжя-2 - Марганець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Запоріжжя і Запорізька Січ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя - Запорізька Січ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Запорізька Січ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя - Запорізька Січ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя та Запорізька Січ – 10.4 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Запорізька Січ складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491 Запоріжжя Марганець 08.43
Запоріжжя-2
09.08
Запорізька Січ
25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6075 Запоріжжя Марганець 16.10
Запоріжжя-2
16.31
Запорізька Січ
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Марганець 17.25
Запоріжжя-2
17.48
Запорізька Січ
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя -Запорізька Січ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Запорізька Січ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запорізька Січ — Запоріжжя