У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2 - Канцерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-2 - Канцерівка:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-2 - Канцерівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 20 хв зі станції Запоріжжя-2 і прибуває на станцію Канцерівка о 18 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491 сполученням Запоріжжя-2 - Марганець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Запоріжжя-2 і Канцерівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Ім. Анатолія Алімова(08.50), Запорізька Січ(09.06), Дніпробуд-2(09.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-2 - Канцерівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-2 Канцерівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-2 - Канцерівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491 Запоріжжя Марганець 08.40
Запоріжжя-2
09.38
Канцерівка
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6075 Запоріжжя Марганець 15.46
Запоріжжя-2
16.43
Канцерівка
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Марганець 17.20
Запоріжжя-2
18.16
Канцерівка
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-2 -Канцерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-2 — Канцерівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Канцерівка — Запоріжжя-2