У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2 - Славгород-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-2 - Славгород-Південний:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-2 - Славгород-Південний включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 17 хв зі станції Запоріжжя-2 і прибуває на станцію Славгород-Південний о 09 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 48 хв. Між станціями Запоріжжя-2 і Славгород-Південний цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Запоріжжя-1(06.11), Янцеве(06.57), 1063 Км(07.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-2 - Славгород-Південний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-2 Славгород-Південний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-2 - Славгород-Південний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-2 та Славгород-Південний – 48.7 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-2 Славгород-Південний складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-2 -Славгород-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-2 — Славгород-Південний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Славгород-Південний — Запоріжжя-2