У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2 - Синельникове-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-2 - Синельникове-1:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-2 - Синельникове-1 включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 17 хв зі станції Запоріжжя-2 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 10 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 20 хв. Між станціями Запоріжжя-2 і Синельникове-1 цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Запоріжжя-1(06.11), Янцеве(06.57), 1063 Км(07.38), 1045 Км(08.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-2 - Синельникове-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-2 Синельникове-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-2 - Синельникове-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-2 та Синельникове-1 – 70.6 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-2 Синельникове-1 складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-2 -Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-2 — Синельникове-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Синельникове-1 — Запоріжжя-2