У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-Кам'янське - Пост Списання
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-Кам'янське - Пост Списання:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-Кам'янське - Пост Списання включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 43 хв зі станції Запоріжжя-Кам'янське і прибуває на станцію Пост Списання о 07 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035 сполученням Дніпро-Головний - Пост Списання, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Запоріжжя-Кам'янське і Пост Списання цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Кам'янське-Пасажирське(17.35), 128 Км(18.06), Гранове(18.31), Касинівка(19.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-Кам'янське - Пост Списання, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-Кам'янське Пост Списання ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-Кам'янське - Пост Списання можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-Кам'янське та Пост Списання – 104.1 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-Кам'янське Пост Списання складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6005 Дніпро Пост Списання 05.43
Запоріжжя-Кам'янське
07.47
Пост Списання
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6035 Дніпро Пост Списання 17.31
Запоріжжя-Кам'янське
19.45
Пост Списання
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське -Пост Списання можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-Кам'янське — Пост Списання

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост Списання — Запоріжжя-Кам'янське