У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Ліве - Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Ліве - Запоріжжя:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Ліве - Запоріжжя включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 53 хв зі станції Запоріжжя Ліве і прибуває на станцію Запоріжжя о 07 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6587 сполученням Синельникове-1 - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Запоріжжя Ліве і Запоріжжя цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Ліве - Запоріжжя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Ліве Запоріжжя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Ліве - Запоріжжя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя Ліве та Запоріжжя – 9.6 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Ліве Запоріжжя складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6583* Синельникове Запоріжжя 06.53
Запоріжжя Ліве
07.10
Запоріжжя-2
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6537* Лозова Запоріжжя 16.39
Запоріжжя Ліве
16.57
Запоріжжя-2
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6587* Синельникове Запоріжжя 20.40
Запоріжжя Ліве
21.00
Запоріжжя-2
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Ліве -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .