У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Вантажне - Запоріжжя-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Вантажне - Запоріжжя-2:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Запоріжжя-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 30 хв зі станції Запоріжжя Вантажне і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 13 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6548-6547 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Запоріжжя Вантажне і Запоріжжя-2 цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Запоріжжя-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Вантажне Запоріжжя-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Вантажне - Запоріжжя-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя Вантажне та Запоріжжя-2 – 11.6 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Вантажне Запоріжжя-2 складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6548-6547 Дніпро Запоріжжя 12.30
Запоріжжя Вантажне
13.18
Запоріжжя-2
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Вантажне -Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Вантажне — Запоріжжя-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-2 — Запоріжжя Вантажне