У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Вантажне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя Вантажне:

Актуальний розклад електричок по станції Запоріжжя Вантажне містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Запоріжжя Вантажне з такими станціями і населеними пунктами як Синельникове-1, Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 50 хв до пункту призначення Синельникове-1. Найближчі станції та зупинні пункти Іскра, Янцеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Запоріжжя Вантажне відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, Запоріжжя-1 - Синельникове-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя Вантажне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6586 Запоріжжя Синельникове 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6132 Запоріжжя Синельникове 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя Вантажне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя Вантажне