У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запитів - Сокаль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запитів - Сокаль:

Поточний розклад електричок Запитів - Сокаль включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 31 хв зі станції Запитів і прибуває на станцію Сокаль о 23 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Запитів і Сокаль цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Руданці(21.37), Сапіжанка(22.07), Стриханка(22.34), Червоноград(23.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запитів - Сокаль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запитів Сокаль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запитів - Сокаль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 21.31
Запитів
23.25
Сокаль
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запитів -Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запитів — Сокаль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сокаль — Запитів