У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запитів - Стриханка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запитів - Стриханка:

Поточний розклад електричок Запитів - Стриханка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 33 хв зі станції Запитів і прибуває на станцію Стриханка о 22 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Запитів і Стриханка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Руданці(21.39), Сапіжанка(22.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запитів - Стриханка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запитів Стриханка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запитів - Стриханка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 21.33
Запитів
22.32
Стриханка
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запитів -Стриханка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запитів — Стриханка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стриханка — Запитів