У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Старі Бейзими
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Старі Бейзими:

Поточний розклад електричок Заруддя - Старі Бейзими включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 48 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Старі Бейзими о 19 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Заруддя і Старі Бейзими цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Западинці(17.57), Старокостянтинів 1(18.38), Великі Юначки(19.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Старі Бейзими, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Старі Бейзими ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Старі Бейзими можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 17.48
Заруддя
19.35
Старі Бейзими
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Старі Бейзими можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Старі Бейзими

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старі Бейзими — Заруддя