У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Глинськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Глинськ:

Поточний розклад електричок Заруддя - Глинськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 56 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Глинськ о 22 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384-6383 сполученням Красне - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Заруддя і Глинськ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Глинськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Глинськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Глинськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заруддя та Глинськ – 14.8 км. Ціна квитка на електричку Заруддя Глинськ складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 06.30
Заруддя
06.53
Глинськ
23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6092 Львів Здолбунів 13.32
Заруддя
13.54
Глинськ
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 21.56
Заруддя
22.16
Глинськ
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Глинськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Глинськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глинськ — Заруддя