У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудечко - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарудечко - Лозова:

Поточний розклад електричок Зарудечко - Лозова включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 42 хв зі станції Зарудечко і прибуває на станцію Лозова о 06 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Зарудечко і Лозова цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Красносільці(05.48), Івашківці(06.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарудечко - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарудечко Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарудечко - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарудечко та Лозова – 25.6 км. Ціна квитка на електричку Зарудечко Лозова складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6241 Ланівці Тернопіль 05.42
Зарудечко
06.44
Лозова
1 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарудечко -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарудечко — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Зарудечко