У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудечко
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зарудечко:

Актуальний розклад електричок по станції Зарудечко містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зарудечко з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 16 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Шили, Красносільці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зарудечко відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зарудечко відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Ланівці Тернопіль 05.41 1 хв  05.42 Курсує щоденно - переглянути
6242 Тернопіль Ланівці 10.45 1 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6243 Ланівці Тернопіль 17.31 1 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Тернопіль Ланівці 22.15 1 хв  22.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зарудечко можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зарудечко