У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудечко - Збараж
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарудечко - Збараж:

Поточний розклад електричок Зарудечко - Збараж включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 42 хв зі станції Зарудечко і прибуває на станцію Збараж о 06 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Зарудечко і Збараж цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарудечко - Збараж, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарудечко Збараж ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарудечко - Збараж можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6241 Ланівці Тернопіль 05.42
Зарудечко
06.09
Збараж
27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарудечко -Збараж можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарудечко — Збараж

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Збараж — Зарудечко