У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудинці - Ржевуська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарудинці - Ржевуська:

Поточний розклад електричок Зарудинці - Ржевуська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 13 хв зі станції Зарудинці і прибуває на станцію Ржевуська о 22 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Зарудинці і Ржевуська цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарудинці - Ржевуська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарудинці Ржевуська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарудинці - Ржевуська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарудинці та Ржевуська – 24.7 км. Ціна квитка на електричку Зарудинці Ржевуська складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 11.01
Зарудинці
11.41
Ржевуська
40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 11.01
Зарудинці
11.41
Ржевуська
40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 22.13
Зарудинці
22.53
Ржевуська
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарудинці -Ржевуська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарудинці — Ржевуська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ржевуська — Зарудинці