У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ржевуська - Зарудинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ржевуська - Зарудинці:

Поточний розклад електричок Ржевуська - Зарудинці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Ржевуська і прибуває на станцію Зарудинці о 18 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6291 сполученням Погребище-1 - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Ржевуська і Зарудинці цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ржевуська - Зарудинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ржевуська Зарудинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ржевуська - Зарудинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ржевуська та Зарудинці – 24.6 км. Ціна квитка на електричку Ржевуська Зарудинці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Погребище-1 Козятин 04.43
Ржевуська
05.28
Зарудинці
45 хв Курсує щоденно - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 17.36
Ржевуська
18.19
Зарудинці
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Погребище-1 Козятин 17.36
Ржевуська
18.19
Зарудинці
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ржевуська -Зарудинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ржевуська — Зарудинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарудинці — Ржевуська