У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарваниця - Підзамче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарваниця - Підзамче:

Поточний розклад електричок Зарваниця - Підзамче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Зарваниця і прибуває на станцію Підзамче о 19 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6041 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Зарваниця і Підзамче цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Злочів(09.56), Красне(10.26), Полоничі(10.49), Підбірці(11.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарваниця - Підзамче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарваниця Підзамче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарваниця - Підзамче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарваниця та Підзамче – 76.0 км. Ціна квитка на електричку Зарваниця Підзамче складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041 Тернопіль Львів 09.48
Зарваниця
11.32
Підзамче
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 17.30
Зарваниця
19.03
Підзамче
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарваниця -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарваниця — Підзамче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підзамче — Зарваниця