У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Тернопіль-Пас. — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6041 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 08.50 і прибуває на станцію Львів о 11.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 08.50
Біла 08.59 1 хв  09.00 9 хв 
Глибочок-Великий 09.05 1 хв  09.06 15 хв 
Курівці-Тернопільські 09.11 1 хв  09.12 21 хв 
Цебрів 09.17 1 хв  09.18 27 хв 
Озерна 09.25 1 хв  09.26 35 хв 
Ярчівці 09.34 1 хв  09.35 44 хв 
Тустоголови 09.40 1 хв  09.41 50 хв 
Зборів 09.45 1 хв  09.46 55 хв 
Метенів 09.50 1 хв  09.51 1 г 
Плугів 09.54 1 хв  09.55 1 г  4 хв 
Зарваниця 10.01 1 хв  10.02 1 г  11 хв 
Злочів 10.09 1 хв  10.10 1 г  19 хв 
Ясенівці 10.15 1 хв  10.16 1 г  25 хв 
Княже 10.20 1 хв  10.21 1 г  30 хв 
Скваржава 10.27 1 хв  10.28 1 г  37 хв 
Красне 10.41 2 хв  10.43 1 г  51 хв 
Куткор 10.48 1 хв  10.49 1 г  58 хв 
Полтва 10.54 1 хв  10.55 2 г  4 хв 
Задвір'я 11.00 1 хв  11.01 2 г  10 хв 
Полоничі 11.05 1 хв  11.06 2 г  15 хв 
Залуги 11.12 1 хв  11.13 2 г  22 хв 
Борщовичи 11.16 1 хв  11.17 2 г  26 хв 
1460 Км 11.20 1 хв  11.21 2 г  30 хв 
Підбірці 11.28 1 хв  11.29 2 г  38 хв 
Підзамче 11.36 2 хв  11.38 2 г  46 хв 
Львів 11.49 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6041 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031