У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Тернопіль — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Львів номер 6041 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 08.47 і прибуває на станцію Львів о 11.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6041 Тернопіль - Львів пролягає по таким станціям як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 08.47
Біла 08.56 1 хв  08.57 9 хв 
Глибочок-Великий 09.02 1 хв  09.03 15 хв 
Курівці-Тернопільські 09.08 1 хв  09.09 21 хв 
Цебрів 09.14 1 хв  09.15 27 хв 
Озерна 09.22 1 хв  09.23 35 хв 
Ярчівці 09.31 1 хв  09.32 44 хв 
Тустоголови 09.37 1 хв  09.38 50 хв 
Зборів 09.42 1 хв  09.43 55 хв 
Метенів 09.47 1 хв  09.48 1 г 
Плугів 09.51 1 хв  09.52 1 г  4 хв 
Зарваниця 09.58 1 хв  09.59 1 г  11 хв 
Злочів 10.07 1 хв  10.08 1 г  20 хв 
Ясенівці 10.13 1 хв  10.14 1 г  26 хв 
Княже 10.18 1 хв  10.19 1 г  31 хв 
Скваржава 10.25 1 хв  10.26 1 г  38 хв 
Красне 10.41 2 хв  10.43 1 г  54 хв 
Куткор 10.48 1 хв  10.49 2 г  1 хв 
Полтва 10.54 1 хв  10.55 2 г  7 хв 
Задвір'я 11.00 1 хв  11.01 2 г  13 хв 
Полоничі 11.05 1 хв  11.06 2 г  18 хв 
Залуги 11.12 1 хв  11.13 2 г  25 хв 
Борщовичи 11.16 1 хв  11.17 2 г  29 хв 
1460 Км 11.20 1 хв  11.21 2 г  33 хв 
Підбірці 11.28 1 хв  11.29 2 г  41 хв 
Підзамче 11.36 2 хв  11.38 2 г  49 хв 
Львів 11.49 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6041 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930