У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6041 Тернопіль — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Львів номер 6041 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 08.47 і прибуває на станцію Львів о 11.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6041 Тернопіль - Львів пролягає по таким станціям як Глибочок-Великий, Цебрів, Ярчівці, Зборів, Плугів, Злочів, Княже, Красне, Полтва, Полоничі, Борщовичи, Підбірці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

22.09.2022 р. запізнення по ст. Львів 17 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 08.47
Біла 08.56 1 хв  08.57 9 хв 
Глибочок-Великий 09.02 1 хв  09.03 15 хв 
Курівці-Тернопільські 09.08 1 хв  09.09 21 хв 
Цебрів 09.14 1 хв  09.15 27 хв 
Озерна 09.22 1 хв  09.23 35 хв 
Ярчівці 09.31 1 хв  09.32 44 хв 
Тустоголови 09.37 1 хв  09.38 50 хв 
Зборів 09.42 1 хв  09.43 55 хв 
Метенів 09.47 1 хв  09.48 1 г 
Плугів 09.51 1 хв  09.52 1 г  4 хв 
Зарваниця 09.58 1 хв  09.59 1 г  11 хв 
Злочів 10.07 1 хв  10.08 1 г  20 хв 
Ясенівці 10.13 1 хв  10.14 1 г  26 хв 
Княже 10.18 1 хв  10.19 1 г  31 хв 
Скваржава 10.25 1 хв  10.26 1 г  38 хв 
Красне 10.41 2 хв  10.43 1 г  54 хв 
Куткор 10.48 1 хв  10.49 2 г  1 хв 
Полтва 10.54 1 хв  10.55 2 г  7 хв 
Задвір'я 11.00 1 хв  11.01 2 г  13 хв 
Полоничі 11.05 1 хв  11.06 2 г  18 хв 
Залуги 11.12 1 хв  11.13 2 г  25 хв 
Борщовичи 11.16 1 хв  11.17 2 г  29 хв 
1460 Км 11.20 1 хв  11.21 2 г  33 хв 
Підбірці 11.28 1 хв  11.29 2 г  41 хв 
Підзамче 11.36 2 хв  11.38 2 г  49 хв 
Львів 11.49 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6041 Тернопіль-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930