У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затока - Княжий Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затока - Княжий Міст:

Поточний розклад електричок Затока - Княжий Міст включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 28 хв зі станції Затока і прибуває на станцію Княжий Міст о 19 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Затока і Княжий Міст цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Кам'янобрід(21.29), Родатичі(21.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затока - Княжий Міст, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затока Княжий Міст ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затока - Княжий Міст можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затока та Княжий Міст – 25.8 км. Ціна квитка на електричку Затока Княжий Міст складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109 Львів Мостиська 09.45
Затока
10.18
Княжий Міст
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6113 Львів Мостиська 18.28
Затока
19.00
Княжий Міст
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.25
Затока
22.04
Княжий Міст
39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затока -Княжий Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затока — Княжий Міст

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Княжий Міст — Затока