У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затока - Мостиська 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затока - Мостиська 1:

Поточний розклад електричок Затока - Мостиська 1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 28 хв зі станції Затока і прибуває на станцію Мостиська 1 о 19 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Затока і Мостиська 1 цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Кам'янобрід(21.29), Родатичі(21.52), Заріччя(Берегове)(22.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затока - Мостиська 1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затока Мостиська 1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затока - Мостиська 1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затока та Мостиська 1 – 47.3 км. Ціна квитка на електричку Затока Мостиська 1 складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109 Львів Мостиська 09.45
Затока
10.50
Мостиська 1
1 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6113 Львів Мостиська 18.28
Затока
19.31
Мостиська 1
1 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.25
Затока
22.36
Мостиська 1
1 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затока -Мостиська 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затока — Мостиська 1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мостиська 1 — Затока