У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Кузьменкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Кузьменкове:

Поточний розклад електричок Затишшя - Кузьменкове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 21 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Кузьменкове о 20 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Затишшя і Кузьменкове цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Перемога(10.55), Кам'янка(12.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Кузьменкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Кузьменкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Кузьменкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затишшя та Кузьменкове – 78.0 км. Ціна квитка на електричку Затишшя Кузьменкове складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 04.55
Затишшя
06.29
Кузьменкове
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 10.50
Затишшя
12.40
Кузьменкове
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
6271 Балта Одеса 15.04
Затишшя
16.36
Кузьменкове
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 19.21
Затишшя
20.53
Кузьменкове
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Кузьменкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Кузьменкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кузьменкове — Затишшя