У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Новоселівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Новоселівка:

Поточний розклад електричок Затишшя - Новоселівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 21 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Новоселівка о 04 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Затишшя і Новоселівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Перемога(10.55), Кам'янка(12.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Новоселівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Новоселівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Новоселівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затишшя та Новоселівка – 83.0 км. Ціна квитка на електричку Затишшя Новоселівка складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Вапнярка Одеса 03.21
Затишшя
04.56
Новоселівка
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 04.55
Затишшя
06.40
Новоселівка
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 10.50
Затишшя
12.51
Новоселівка
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6271 Балта Одеса 15.04
Затишшя
16.47
Новоселівка
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 19.21
Затишшя
21.04
Новоселівка
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Новоселівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Новоселівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоселівка — Затишшя