У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Роздільна Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Роздільна Сортувальна:

Поточний розклад електричок Затишшя - Роздільна Сортувальна включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 33 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Роздільна Сортувальна о 08 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Затишшя і Роздільна Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Роздільна Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Роздільна Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Роздільна Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затишшя та Роздільна Сортувальна – 55.0 км. Ціна квитка на електричку Затишшя Роздільна Сортувальна складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Роздільна Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Роздільна Сортувальна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздільна Сортувальна — Затишшя