У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадівка - Балаклія-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадівка - Балаклія-2:

Поточний розклад електричок Завадівка - Балаклія-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 32 хв зі станції Завадівка і прибуває на станцію Балаклія-2 о 10 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Миронівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 30 хв. Між станціями Завадівка і Балаклія-2 цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Валява(16.26), Цвіткове(16.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадівка - Балаклія-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадівка Балаклія-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадівка - Балаклія-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадівка та Балаклія-2 – 48.0 км. Ціна квитка на електричку Завадівка Балаклія-2 складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.32
Завадівка
10.52
Балаклія-2
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.22
Завадівка
17.52
Балаклія-2
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадівка -Балаклія-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завадівка — Балаклія-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балаклія-2 — Завадівка