У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Завадівка:

Актуальний розклад електричок по станції Завадівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Завадівка з такими станціями і населеними пунктами як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 30 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Валява, Кошмак. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Завадівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Завадівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.45 1 хв  09.46 Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.29 1 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Завадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Завадівка