У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завадівка - Ім. Тараса Шевченка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завадівка - Ім. Тараса Шевченка:

Поточний розклад електричок Завадівка - Ім. Тараса Шевченка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 32 хв зі станції Завадівка і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 11 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Миронівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Завадівка і Ім. Тараса Шевченка цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Валява(16.26), Цвіткове(16.59), Балаклія-2(17.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завадівка - Ім. Тараса Шевченка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завадівка Ім. Тараса Шевченка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завадівка - Ім. Тараса Шевченка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завадівка та Ім. Тараса Шевченка – 62.0 км. Ціна квитка на електричку Завадівка Ім. Тараса Шевченка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.32
Завадівка
11.20
Ім. Тараса Шевченка
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.22
Завадівка
18.19
Ім. Тараса Шевченка
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завадівка -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завадівка — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Завадівка