У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Черкаси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Черкаси:

Поточний розклад електричок Заводська - Черкаси включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 14 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Черкаси о 19 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Цвіткове - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Заводська і Черкаси цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Ім. Тараса Шевченка(06.49), Хацьки(07.41), Буддеталь(08.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Черкаси, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Черкаси ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Черкаси можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Черкаси – 34.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Черкаси складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Цвіткове Черкаси 06.44
Заводська
08.07
Черкаси
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 18.14
Заводська
19.22
Черкаси
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Черкаси

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Черкаси — Заводська