У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Цвіткове — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Цвіткове - Черкаси номер 6504 відправляється зі станції Цвіткове о 05.45 і прибуває на станцію Черкаси о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6504 Цвіткове - Черкаси пролягає по таким станціям як Клубна, Мельниківка, Балаклія-2, Перегонівка, Миколаївка, Ім. Тараса Шевченка, Сміла, Хацьки, Степанки, Буддеталь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Цвіткове – Черкаси складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 65.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Цвіткове 05.45
Калинівка 05.53 1 хв  05.54 8 хв 
Клубна 05.56 1 хв  05.57 11 хв 
Носачеве 05.59 1 хв  06.00 14 хв 
Мельниківка 06.03 1 хв  06.04 18 хв 
Володимирівка 06.08 1 хв  06.09 23 хв 
Балаклія-2 06.14 1 хв  06.15 29 хв 
Балаклія-1 06.17 1 хв  06.18 32 хв 
Перегонівка 06.22 8 хв  06.30 37 хв 
Костянтинівка 06.36 1 хв  06.37 51 хв 
Миколаївка 06.41 1 хв  06.42 56 хв 
Заводська 06.44 1 хв  06.45 59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.50 27 хв  07.17 1 г  5 хв 
Центральна 07.24 1 хв  07.25 1 г  39 хв 
Сміла 07.28 3 хв  07.31 1 г  43 хв 
Піонерська 07.36 1 хв  07.37 1 г  51 хв 
Хацьки 07.41 1 хв  07.42 1 г  56 хв 
Білозір'я 07.44 1 хв  07.45 1 г  59 хв 
Степанки 07.50 1 хв  07.51 2 г  5 хв 
898 Км Роз'їзд 07.55 1 хв  07.56 2 г  10 хв 
Буддеталь 08.00 1 хв  08.01 2 г  15 хв 
Черкаси 08.07 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6504 Цвіткове — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930