У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Чубівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Чубівка:

Поточний розклад електричок Заводська - Чубівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 39 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Чубівка о 18 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Заводська і Чубівка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Миколаївка(12.34), Калинівка(13.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Чубівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Чубівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Чубівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 12.31
Заводська
13.56
Чубівка
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 17.39
Заводська
18.51
Чубівка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Чубівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Чубівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чубівка — Заводська