У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6643 Ім. Тараса Шевченка — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Миронівка номер 6643 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 17.15 і прибуває на станцію Миронівка о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6643 Ім. Тараса Шевченка - Миронівка пролягає по таким станціям як Миколаївка, Перегонівка, Балаклія-2, Мельниківка, Клубна, Цвіткове, Кар'єрна, Городище, Валява, Кошмак, Саморідня, Моринці, Михайлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 17.15
Заводська 17.21 1 хв  17.22 6 хв 
Миколаївка 17.25 1 хв  17.26 10 хв 
Костянтинівка 17.28 1 хв  17.29 13 хв 
Перегонівка 17.33 1 хв  17.34 18 хв 
Балаклія-1 17.36 1 хв  17.37 21 хв 
Балаклія-2 17.39 1 хв  17.40 24 хв 
Володимирівка 17.44 1 хв  17.45 29 хв 
Мельниківка 17.49 1 хв  17.50 34 хв 
Носачеве 17.54 1 хв  17.55 39 хв 
Клубна 17.57 1 хв  17.58 42 хв 
Калинівка 18.00 1 хв  18.01 45 хв 
Цвіткове 18.07 2 хв  18.09 52 хв 
Хлистунівка 18.16 1 хв  18.17 1 г  1 хв 
Кар'єрна 18.20 1 хв  18.21 1 г  5 хв 
Дирдин 18.24 1 хв  18.25 1 г  9 хв 
Городище 18.29 1 хв  18.30 1 г  14 хв 
Чубівка 18.34 1 хв  18.35 1 г  19 хв 
Валява 18.37 1 хв  18.38 1 г  22 хв 
Завадівка 18.43 1 хв  18.44 1 г  28 хв 
Кошмак 18.50 1 хв  18.51 1 г  35 хв 
Корсунь 18.58 1 хв  18.59 1 г  43 хв 
Саморідня 19.04 1 хв  19.05 1 г  49 хв 
Сотники 19.10 1 хв  19.11 1 г  55 хв 
Моринці 19.14 1 хв  19.15 1 г  59 хв 
Таганча 19.22 1 хв  19.23 2 г  7 хв 
Михайлівка 19.27 1 хв  19.28 2 г  12 хв 
Яхни 19.34 1 хв  19.35 2 г  19 хв 
Миронівка 19.40 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6643 Ім. Тараса Шевченка — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930