У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6643 Ім. Тараса Шевченка — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Миронівка номер 6643 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 17.28 і прибуває на станцію Миронівка о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6643 Ім. Тараса Шевченка - Миронівка пролягає по таким станціям як Миколаївка, Перегонівка, Балаклія-2, Мельниківка, Клубна, Цвіткове, Кар'єрна, Городище, Валява, Кошмак, Саморідня, Моринці, Михайлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ім. Тараса Шевченка – Миронівка складає 38.90 гривень. Відстань між станціями – 110.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 17.28
Заводська 17.34 1 хв  17.35 6 хв 
Миколаївка 17.37 1 хв  17.38 9 хв 
Костянтинівка 17.40 1 хв  17.41 12 хв 
Перегонівка 17.46 1 хв  17.47 18 хв 
Балаклія-1 17.50 1 хв  17.51 22 хв 
Балаклія-2 17.53 1 хв  17.54 25 хв 
Володимирівка 17.59 1 хв  18.00 31 хв 
Мельниківка 18.05 1 хв  18.06 37 хв 
Носачеве 18.09 1 хв  18.10 41 хв 
Клубна 18.12 1 хв  18.13 44 хв 
Калинівка 18.15 1 хв  18.16 47 хв 
Цвіткове 18.23 7 хв  18.30 55 хв 
Хлистунівка 18.38 1 хв  18.39 1 г  10 хв 
Кар'єрна 18.42 1 хв  18.43 1 г  14 хв 
Дирдин 18.46 1 хв  18.47 1 г  18 хв 
Городище 18.52 1 хв  18.53 1 г  24 хв 
Чубівка 18.58 1 хв  18.59 1 г  30 хв 
Валява 19.01 1 хв  19.02 1 г  33 хв 
Завадівка 19.07 1 хв  19.08 1 г  39 хв 
Кошмак 19.13 1 хв  19.14 1 г  45 хв 
Корсунь 19.20 1 хв  19.21 1 г  52 хв 
Саморідня 19.27 1 хв  19.28 1 г  59 хв 
Сотники 19.34 1 хв  19.35 2 г  6 хв 
Моринці 19.39 1 хв  19.40 2 г  11 хв 
Таганча 19.48 1 хв  19.49 2 г  20 хв 
Михайлівка 19.53 1 хв  19.54 2 г  25 хв 
Яхни 19.58 1 хв  19.59 2 г  30 хв 
Миронівка 20.07 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6643 Ім. Тараса Шевченка — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031