У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6643 Ім. Тараса Шевченка — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6643 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Миронівка відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 17.15 і прибуває на станцію Миронівка о 19.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Миколаївка, Перегонівка, Балаклія-2, Мельниківка, Клубна, Цвіткове, Кар'єрна, Городище, Валява, Кошмак, Саморідня, Моринці, Михайлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 17.15
Заводська 17.21 1 хв  17.22 6 хв 
Миколаївка 17.25 1 хв  17.26 10 хв 
Костянтинівка 17.28 1 хв  17.29 13 хв 
Перегонівка 17.34 1 хв  17.35 19 хв 
Балаклія-1 17.38 1 хв  17.39 23 хв 
Балаклія-2 17.42 1 хв  17.43 27 хв 
Володимирівка 17.48 1 хв  17.49 33 хв 
Мельниківка 17.53 1 хв  17.54 38 хв 
Носачеве 17.58 1 хв  17.59 43 хв 
Клубна 18.01 1 хв  18.02 46 хв 
Калинівка 18.04 1 хв  18.05 49 хв 
Цвіткове 18.11 1 хв  18.12 56 хв 
Хлистунівка 18.18 1 хв  18.19 1 г  3 хв 
Кар'єрна 18.22 1 хв  18.23 1 г  7 хв 
Дирдин 18.26 1 хв  18.27 1 г  11 хв 
Городище 18.31 1 хв  18.32 1 г  16 хв 
Чубівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  21 хв 
Валява 18.39 1 хв  18.40 1 г  24 хв 
Завадівка 18.45 1 хв  18.46 1 г  30 хв 
Кошмак 18.52 1 хв  18.53 1 г  37 хв 
Корсунь 18.59 1 хв  19.00 1 г  44 хв 
Саморідня 19.06 1 хв  19.07 1 г  51 хв 
Сотники 19.12 1 хв  19.13 1 г  57 хв 
Моринці 19.17 1 хв  19.18 2 г  2 хв 
Таганча 19.25 1 хв  19.26 2 г  10 хв 
Михайлівка 19.32 1 хв  19.33 2 г  17 хв 
Яхни 19.38 1 хв  19.39 2 г  23 хв 
Миронівка 19.45 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6643 Ім. Тараса Шевченка — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31