У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Дирдин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Дирдин:

Поточний розклад електричок Заводська - Дирдин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 29 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Дирдин о 13 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6643 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Заводська і Дирдин цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Миколаївка(17.37), Володимирівка(17.59), Цвіткове(18.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Дирдин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Дирдин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Дирдин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Дирдин – 43.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Дирдин складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 12.29
Заводська
13.34
Дирдин
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 17.35
Заводська
18.46
Дирдин
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Дирдин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Дирдин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дирдин — Заводська