У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Ім. Тараса Шевченка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Ім. Тараса Шевченка:

Поточний розклад електричок Заводська - Ім. Тараса Шевченка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 14 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 18 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6642 сполученням Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Заводська і Ім. Тараса Шевченка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Ім. Тараса Шевченка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Ім. Тараса Шевченка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Ім. Тараса Шевченка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Ім. Тараса Шевченка – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Ім. Тараса Шевченка складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Заводська