У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Степанки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Степанки:

Поточний розклад електричок Заводська - Степанки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 14 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Степанки о 19 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Цвіткове - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Заводська і Степанки цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Ім. Тараса Шевченка(06.49), Хацьки(07.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Степанки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Степанки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Степанки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Степанки – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Степанки складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Цвіткове Черкаси 06.44
Заводська
07.50
Степанки
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 18.14
Заводська
19.05
Степанки
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Степанки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .