У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Яроватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Яроватка:

Поточний розклад електричок Заводська - Яроватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 28 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Яроватка о 12 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 4 г 18 хв. Між станціями Заводська і Яроватка цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Миколаївка(08.31), Носачеве(09.06), Васильків(10.13), Звенигородка(10.57), Гордишівка(11.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Яроватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Яроватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Яроватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Яроватка – 163.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Яроватка складає 46.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 08.28
Заводська
12.46
Яроватка
4 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Яроватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .