У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Герсеванівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Герсеванівський:

Поточний розклад електричок Заводська - Герсеванівський включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Герсеванівський о 18 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Заводська і Герсеванівський цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Герсеванівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Герсеванівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Герсеванівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Герсеванівський – 16.2 км. Ціна квитка на електричку Заводська Герсеванівський складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Герсеванівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Герсеванівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Герсеванівський — Заводська