У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Хлібна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Хлібна:

Поточний розклад електричок Заводська - Хлібна включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Хлібна о 17 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6856 сполученням Лозова - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Заводська і Хлібна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Хлібна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Хлібна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Хлібна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Хлібна – 3.5 км. Ціна квитка на електричку Заводська Хлібна складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 05.14
Заводська
05.17
Хлібна
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 07.19
Заводська
07.22
Хлібна
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 08.44
Заводська
08.47
Хлібна
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.44
Заводська
15.47
Хлібна
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 17.46
Заводська
17.49
Хлібна
3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Хлібна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Хлібна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хлібна — Заводська