З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Міст:

Поточний розклад електричок Заводська - Міст включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 33 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Міст о 07 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6524 сполученням Лозова - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 52 хв. Між станціями Заводська і Міст цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Хлібна(15.31), Роздольський(16.16), Берека(17.04), Шурине(17.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Міст, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Міст ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Міст можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 04.33
Заводська
07.12
Міст
2 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 08.49
Заводська
11.34
Міст
2 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 15.28
Заводська
18.20
Міст
2 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 17.36
Заводська
20.25
Міст
2 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Міст

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Міст — Заводська