У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Перемога
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Перемога:

Поточний розклад електричок Заводська - Перемога включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Перемога о 18 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Заводська і Перемога цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Хлібна(07.22), Роздольський(08.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Перемога, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Перемога ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Перемога можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Перемога – 46.1 км. Ціна квитка на електричку Заводська Перемога складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 05.14
Заводська
06.11
Перемога
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 07.19
Заводська
08.23
Перемога
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 08.44
Заводська
09.44
Перемога
1 г Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.44
Заводська
16.44
Перемога
1 г Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 17.46
Заводська
18.42
Перемога
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Перемога можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Перемога

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перемога — Заводська