У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Відпочинок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Відпочинок:

Поточний розклад електричок Заводська - Відпочинок включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Відпочинок о 18 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Заводська і Відпочинок цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Відпочинок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Відпочинок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Відпочинок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Відпочинок – 19.2 км. Ціна квитка на електричку Заводська Відпочинок складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 05.14
Заводська
05.40
Відпочинок
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 07.19
Заводська
07.47
Відпочинок
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 08.44
Заводська
09.11
Відпочинок
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.44
Заводська
16.10
Відпочинок
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 17.46
Заводська
18.10
Відпочинок
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Відпочинок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводська — Відпочинок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Відпочинок — Заводська